RST TEKNOLOJİ

RST’de Kariyer

RST TEKNOLOJİ

Hep Daha İyiye!

İnsan Kaynakları, her çalışanın ayrı bir değer olduğunu kabul eden, şeffaflık, dürüstlük, çalışanların mutluluğu, güvenilirlik değerlerini ön planda tutan, insana ve bilgiye önem veren, güven ve saygının hâkim olduğu, katılımcılığın değer gördüğü, proaktif yaklaşımların benimsendiği, yönetim anlayışı ile yola devam etmektedir.

RST’nin başarısındaki en önemli unsur çalışanlarıdır. Hedeflerini ve yetkinliklerini sürekli olarak geliştiren, sorumluluk almaya istekli her kademedeki çalışanımızın en etkin şekilde değerlendirilmesi, gelişimlerinin sağlanması önceliklerimiz arasındadır.

RST TEKNOLOJİ

Genel Başvuru

Şirketimizdeki iş olanaklarına kariyer.net üzerinden yayınladığımız ilanlardan ulaşılabilirsiniz.

Açık pozisyonlar için başvurularınızı kariyer.net üzerinden, aday havuzuna eklenmek üzere detaylı özgeçmişinizi ”İş Başvuru” Formu’u linkinden iletebilirsiniz.

RST TEKNOLOJİ

Staj Olanakları

RST olarak çalışkan, dinamik ve genç insanlara şirketimiz bünyesinde her yıl yaz dönemi boyunca staj olanağı sunmaktayız. Staj yapmak isteyen öğrencilerin öğrenimleri gereği stajlarının zorunlu olması ve yaz döneminde 4 yıllık fakültelerin 3.veya 4. sınıfını bitiriyor olmaları başvuru yapabilmeleri için ön şarttır.

Staj başvurusu kabul dönemleri her yıl 15 Şubat – 01 Nisan tarihleri arasında gerçekleşir. Başvurularınızı “Staj Başvuru Formu” linkinden iletebilirsiniz.

RST Technology