RST TEKNOLOJİ

Değer ve Etik İlkeler

Güvenilir Sinerjiler

Güvenle kurulan işbirliklerine inanıyoruz ve daha fazla yenilik, yaratıcı düşünce ve üretkenlik yaratmaya odaklanıyoruz.

Teknoloji ve Yenilik

Teknoloji ve Yenilik, tüm RST ürünlerinin ve çözümlerinin temelini oluşturur. En yeni teknolojilerin ve pazar değişikliklerinin ön saflarında yer almak için çalışıyoruz.

Saygı ve Dürüstlük

Müşterilerimiz yaptığımız her şeyin özüdür. Müşterilerimizi çözüm ortaklarımız olarak görüyor ve tüm ilişkilerimizde saygılı ve dürüst davranıyoruz.

Azim ve Beceriklilik

Tüm ürün ve çözümlerimizi bu öncelik bilinciyle geliştiriyor, azim ve beceriklilik ile çalışarak ekip enerjimizi, onların ihtiyaçlarını çözmek için harcıyoruz.

RST TEKNOLOJİ

Hedef ve İlkeler

RST, sivil ve askeri alanlarda, ülke içinde henüz yeterli teknolojik olgunluk seviyesine ulaşılamamış elektrik ve elektronik alanlar başta olmak üzere, teknoloji ve kabiliyetler geliştirmeyi, ileri teknolojiye sahip, kullanıcı ihtiyaçlarına yönelik özgün ürünleri rekabetçi olarak üretmeyi ve yurt içi ve yurt dışında satabilmeyi ve bahse konu alanlarda danışmanlık ve destek hizmetleri sağlayabilmeyi hedeflemektedir.

Bu hedefin gerçekleştirilmesine yönelik olarak RST’nin ana faaliyet alanları şu şekilde belirlenmiştir:

  • 5Radyo-Frekans (RF) ve Elektro-Optik (EO) Tabanlı Sensör Teknolojileri
  • 5Radar Sistemleri
  • 5Uydu Sistemleri
  • 5Elektronik Harp Simülatörleri
  • 5Elektrik ve Elektronik Alanlarında Danışmanlık ve Destek Hizmetleri
RST’nin mevcut ve potansiyel müşterileri arasında; Kara Kuvvetleri Komutanlığı, Deniz Kuvvetleri Komutanlığı, Hava Kuvvetleri Komutanlığı, Jandarma Genel Komutanlığı, Sahil Güvenlik Komutanlığı, Milli Savunma Bakanlığı, Savunma Sanayii Müsteşarlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü, Meteoroloji Genel Müdürlüğü ve başta savunma ve güvenlik sektörleri olmak üzere çeşitli alanlarda faaliyet gösteren bazı yerli ve yabancı firmalar yer almaktadır.
RST Technology