IDEF 2023
1 Ağustos 2023

Bir parçası olmaktan onur duyduğumuz 16’ncı Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı IDEF 2023 sona erdi. 25-28 Temmuz 2023 tarihleri arasında İstanbul’da, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen Fuar’da sektör profesyonelleri ve güvenlik kurumlarının temsilcileriyle bir araya gelme fırsatı bulduk.

IDEF 2023 16’ncı Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı, T.C. Cumhurbaşkanlığı’nın himayesinde, T.C. Millî Savunma Bakanlığı’nın ev sahipliğinde, T.C. Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı katkılarıyla düzenlendi. Fuara savunma, güvenlik, denizcilik, havacılık ve uzay sanayii alanlarında doğrudan ya da dolaylı olarak faaliyet gösteren yerli ve yabancı yaklaşık 1.000 firma katıldı. Fuar Millî Savunma Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı ve Savunma Sanayii Başkanlığı üst düzey makamları ve dost ve müttefik ülkelerin Savunma Bakanları ile tedarikten sorumlu üst düzey sivil ve askerî makamları dahil olmak üzere 400’den fazla resmi heyet tarafından ziyaret edildi.

Dünyanın en önemli savunma sanayi fuarlarından bir tanesi olan IDEF 2023 süresince standımızda geliştirmiş olduğumuz ürünleri ve savunma sanayii teknolojilerimizi tanıtma fırsatı bulduk. Fuarımızda ağırlama fırsatı bulduğumuz tüm heyetlere ve sektör paydaşlarımıza göstermiş oldukları ilgiden dolayı teşekkürü borç biliyoruz.

 

RST Technology